...

15 stalų su gražiu stalviršiu

Stalviršis – tai stalo esmės išraiška. Jis gali būti netgi didingas pareiškimas. Mūsų stalų su patraukliais stalviršiais pasirinkimas.

Staltiesė!

Sovietmečiu buvo įprasta stalviršius dengti staltiese. Dabar staltiesę galima drąsiai priskirti "praeities reliktų" kategorijai, Arba būti laikomas retro stiliaus įkvėptu. Juk dauguma šiuolaikinių stalų turi stalviršius, kurių niekada nereikėtų slėpti staltiesėmis.

Peržiūrėkite mūsų stalviršių nuotraukas, kad pamatytumėte šių stalviršių iš įvairių medžiagų meninį puošnumą. Viršelių medžiagos ir puošybos elementų pasirinkimą lemia stiliaus niuansai. Baldų pramonėje ne tik naudojamos įvairios žaliavos stiklas, akmuo, medis, plastikas, akrilas.. bet ir naujausios technologijos. Pavyzdžiui, stalviršiai, pagaminti iš dviejų stiklo lakštų, tarp kurių yra lęšinė plėvelė, sukurianti "gilų" permatomą paviršių Tai sukuria kaleidoskopinį efektą, primenantį XVIII a. Venecijos rūmų stiklinius fasadus. Kiekviena iš minėtų medžiagų pasižymi savita estetika.

Tradicinės stalviršio formos apskritimo, ovalo, stačiakampio formos. Tačiau dizainerių modeliai taip pat pasižymi geometriškai sudėtingais kontūrais.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Karolis Kavaliauskas

    Ar stalų rinkinys yra parduodamas su 15 stalais ir gražiais stalviršiais arba rašomasis klaidingas tekstas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus