...

16 dizainerių kėdžių

Yra keli būdai, kaip greitai ir lengvai pagyvinti virtuvės baldus. Vienas iš jų yra į savo namus parsigabenti spalvingą garsaus dizainerio fotelį.

Nežinote, kaip pagyvinti nuobodų interjerą? — Elkitės kaip profesionalūs dekoratoriai – laikykite juos tarptautiniu mastu pripažintais dizaineriais. Štai kodėl dekoruodami savo interjerą jie dažniau renkasi dizainerių fotelius. Vienas ryškus objektas pagyvina bet kokią vienspalvę ar neutralią erdvę.

Nerimaujate, kad ikoniniai baldai yra netikėtos formos? Ar tikrai būtų patogu juose sėdėti?? — Nebijokite: būtent tada "dizainas išlaikė laiko išbandymą. Dizainerių krėslų formos puikiai tinka poilsiui ir atsipalaidavimui.


Kaip reklamos teisės


Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Viktorija Gedminaitė

    Kokių spalvų ir stilių yra šios 16 dizainerių kėdžių?

    Atsakyti
Pridėti komentarus