...

22 Chesterfield sofos

"Chesterfield" – prabanga dvelkianti sofa. Ir vis dėlto tai labai universalus baldas. Kokie "Chesters" gaminami šiandien?

Šiandien, kaip ir prieš kelis šimtmečius, Česterfildo sofos yra labai paklausios. Kokia jo populiarumo paslaptis?? Galbūt tai susiję su nepriekaištingu dizainu ir ergonomiška konstrukcija..

Česterfildo sofą nesunku atpažinti, nes ji turi labai ypatingą išvaizdą. Klasikinis angliškas česterfildas dekoruotas kapitoninėmis siūlėmis, kuriomis paprastai apsiūta nugarėlė ir porankiai, kartais su erdvė po sėdyne ( labai retai rombo formos dizainas puošia pačią sėdynę ).

"Chesterfield" sofos porankiai ir atlošas yra viename aukštyje, o porankiai suvynioti į glaudžią spiralę, primenančią senovės architektūros elementus. Sofa stovi ant nedidelių "stulpelių" Kojos, kurios taip pat gali būti paslėptos.

Iš pradžių česterfildai buvo aptraukti oda, aksomu ir dažniausiai buvo gaminami prislopintų, natūralių atspalvių Terakotos, plytų, raudonai rudos spalvos. Šiuolaikiniai baldų gamintojai, gerbdami anglų tradicijas, mėgsta eksperimentuoti. Šiais laikais rinkoje rasite ne tik dvivietes "salos" sofas Chesterfields, taip pat kampiniai modeliai, skirti didelėms įmonėms. Taip pat džiugina apmušalų parinktys. Šiandien be rudų ir juodų sofų galima rasti įvairių Česterfildo sofų «nuolatiniai lankytojai." biurai ir priimamieji.. Rasite baltų, puošnių raštų ir net sidabrinių detalių. Patvirtindamas visus šiuos teiginius.. Mūsų nuotraukų pasirinkimas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Giedrė Daugėlaitė

    Ar 22 Chesterfield sofos yra prekyboje? Jei taip, kokia yra šios sofos kaina ir kur galima jas įsigyti? Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šiuos produkto variantus ir galbūt pamatyti nuotraukas ar aprašymus. Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus