...

25 kampiniai vienetai

Ergonomišką kampinę spintelę galite rinktis bet kokio dydžio virtuvėje. Jos privalumai, palyginti su linijine virtuvės spintele, yra erdvumas ir galimybė kuo geriau išnaudoti visas virtuvės zonas.

L formos ergonomika

Jei žengiate koja kojon su laiku ir ieškote neįprasto interjero dizaino savo namams, ieškokite kampinės virtuvės. Jie gali būti struktūriškai sudėtingi ir masyvesni už linijinius blokus, tačiau yra išraiškingi, funkcionalūs ir erdvūs. Mūsų redakcinės atrankos nuotraukose matyti kampinių virtuvės spintelių stilistinė įvairovė. Daugiau informacijos apie patinkančio modelio praktines savybes galite sužinoti spustelėję nuotrauką ir perskaitę išsamų modelio aprašymą.

Kampinė virtuvė suprojektuota atsižvelgiant į sudėtingą ergonomiką Visi kambario plotai išnaudojami kuo geriau. Anksčiau neprieinamame kampe įrengta kriauklė ir kampinė spintelė. Dėl didesnio kampinių virtuvės spintelių ilgio gerokai padidėja darbo paviršius. Spintelės, stalčiai, stalčiai ir sekcijos yra daugiau nei pakankami virtuvės reikmenims, prietaisams ir kitiems naudingiems virtuvės reikmenims laikyti.

Kampinės virtuvės dizainas toli gražu nėra įprastas. Kampinis blokas atrodo tvirtai ir suteikia virtuvei aukštą statusą. Iš čia pateiktų nuotraukų matyti kampinių spintelių stilistinė įvairovė. Pasirinkę modernaus, klasikinio ar bet kokio kito stiliaus baldus, sukursite teminį kampinės virtuvės dizainą. Rekomenduojame neignoruoti baldų medžiagos. Nuotraukose pateikiami komplektai, pagaminti iš įvairių apdailos medžiagų – medžio drožlių plokštės, MDF ir medžio masyvo.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Emilija Kavaliauskaitė

    Kokia yra bendroji formulė naudojama skaičiuoti 25 kampinių vienetų visą plotą?

    Atsakyti
Pridėti komentarus