...

25 miegamojo naktiniai staliukai

Jie sujungia naktinio staliuko ir laikymo sistemos privalumus, tinka bet kokio tipo miegamajame, puikiai dera su kitais baldais ir užima labai mažai vietos.

Naktinė spintelė nėra pirmo būtinumo miegamojo reikmuo, tačiau jos naudingumo negalima pervertinti.

Pirma, jis gali būti naudojamas kaip naktinio staliuko pakaitalas. Ant naktinio stalelio galima lengvai padėti praktiškus ir dekoratyvinius daiktus: skaitymo lempą, knygas, nuotraukų rėmelį, žadintuvą, vazą su gėlėmis, aromatinę lempą, statulėles ir kt.. Antra, miegamojo naktinės spintelės – tai papildomos naudingų smulkmenų: patalynės, kosmetikos, papuošalų – laikymo sistemos. Trečia, iš įvairių formų, spalvų ir stilių galima sukurti bet kokio tipo miegamojo naktinę spintelę.

Kietos ar lengvos, su stalčiais ir varstomomis durelėmis ar be jų, aukštomis ar žemomis kojelėmis, su vienu ar keliais sandėliavimo skyriais, didelės ar mažos, minimalistinės ar gausiai dekoruotos paveikslais, raižiniais ir unikalia furnitūra – turint tokį platų pasirinkimą lengva rasti tinkamą modelį!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Algirdas Kavaliauskas

    Ar galite rekomenduoti kokybiškus ir patrauklius 25 miegamojo naktinius staliukus? Norėčiau, kad jie būtų funkcionalūs ir atitiktų modernų interjero stilų. Ką patartumėte apie medžio ar metalo gamybos variantus? Gal turi kokių nors konkrečių prekybininkų, kur galėčiau ieškoti šių stalo komodų? Ačiū už pagalbą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus