...

26 odiniai klasikiniai foteliai

Jie gali tapti šeimos istorijos dalimi. Jie pagaminti iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, jų dizainas patikrintas laiko. Šios kėdės tinka ir gyvenamosiose, ir darbo vietose.

Odos imitacijos apmušalai gali patobulinti bet kokį baldą. Tai ypač pasakytina apie klasikinius fotelius. Kas jums artimesnis: santūrūs modeliai iš Anglijos ar iškalbingi Liudviko XV epochos foteliai?? Odiniai apmušalai vienodai gerai atrodo abiejuose variantuose. Epitetas, kurio nusipelno visi foteliai klasika.

Tokių fotelių spalvos dažnai būna ramios. Populiariausi atspalviai – ruda, smėlio, smėlio, vyno… Taip pat yra klasikinis spalvų trejetas – Balta, raudona ir juoda taip pat išlaiko savo aktualumą.

Naudojant odinius fotelius daugiausia dėmesio skiriama odos formai ir tekstūrai. Ypač populiarūs krokodilo odos apmušalai ir dirbtinai sendintos šiurkščios odos apmušalais. Dekoratyvinės detalės: raižytos kojelės, porankiai ir atlošo viršus, kapitelio ir sagų dygsniai.

Natūralus medis ir metalas geriausiai atrodo derinami su oda; šios medžiagos gali būti naudojamos klasikinio stiliaus fotelių papildomoje apdailoje. Visi klasikiniai foteliai – Su šiek tiek skonio: kai kurie odiniai modeliai turi ausis, Kiti turi.. Rankų atramos yra suktukų formos, kitos – su.. atlošo aukštis ir sėdynės gylis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Sonata Jankauskaitė

    Ar galite pasidalinti nuotraukomis arba informacija apie 26 odinių klasikinių fotelių dizainą, medžiagas ir kainas? Norėčiau sužinoti daugiau apie šiuos fotelius ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus