...

14 transformatorinių kavos staliukų

Vienas už visus: lengvas ir mobilus kavos staliukas, kuris pakeičia kelis baldus, taupo vietą ir tinka prie bet kokio interjero.

Klasikines formas ir gerai pažįstamas medžiagas reikėtų palikti tradiciniams stalams… Transformatorinis kavos staliukas tiesiog turi būti ryškus ir įmantrios formos. Nedideliame tūrio viduje galite rasti lentynų, nišų, stalčių ir pufų. Jis – modernaus gyvenimo įkūnijimas: lengvas, mobilus ir pasiruošęs bet kada imtis naujų funkcijų. Tačiau mūsų galerijoje rasite sulankstomą kavos staliuką, tinkantį bet kokiam interjerui, įskaitant klasikinį. Be faneros, metalo ir akrilo, gamintojai naudoja ne tik fanerą, metalą ir akrilą, bet ir švelnią tekstilę, seną natūralią odą ir brangiąją medieną.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Viktorija Paulauskaitė

    Ką reiškia „transformatoriniai kavos staliukai”? Ar tai reikš, kad šie kavos staliukai turi integruotas transformatorius? Ar tiesiog tai pavadinimas, skirtas šioms kavos staliukų rūšims? Gal galite paaiškinti, kaip šie transformatoriniai kavos staliukai veikia arba kokia yra jų pridėtinė vertė? Dėkoju už atsakymą!

    Atsakyti
Pridėti komentarus