...

16 klasikinių sofų: modernus posūkis

Ne veltui sakoma, kad klasika nepavaldi laikui. Klasika gali būti vadinama "aukso viduriu" įvairiausiuose stiliuose. Todėl ji išlieka aktuali.

Amžina klasika

Praeities kūrybinių koncepcijų plėtojimas yra įprastas šiuolaikinio dizaino reiškinys. Rezultatas – puikūs baldai, kurie yra ir gražūs senoviškai, ir patogūs šiuolaikiškai. Geriausias to pavyzdys – moderni klasikinė sofa.

Dėl tobulų klasikinių baldų proporcijų jie yra ne tik etaloniniai, bet ir universalūs, todėl klasikinio stiliaus sofa gali lengvai pritapti moderniame interjere. Ypač kai pagalvojame, kad naujos medžiagos ir technologijos kanonines klasikinio stiliaus sofas pavertė tik dar tobulesnėmis. Klasikinės sofos išlaiko savo legendinę estetiką: fundamentalumą, statusą, eleganciją. Išlaikę geriausias praėjusių šimtmečių baldų savybes, jie tapo labai funkcionalūs ir patogūs.

Klasikinės sofos šiuolaikiškai interpretuotos mūsų fotosesijoje.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Arvydas

    Kokia yra jūsų nuomonė apie šiuos 16 klasikinius sofų, kurie turi modernų posūkį? Ar manote, kad tai sėkmingas derinys? Kodėl? Ar norėtumėte turėti tokią sofos nuotrauką?

    Atsakyti
    1. Jonas

      Mano nuomone, šie 16 klasikinių sofų su moderniu posūkiu yra tikrai sėkmingas derinys. Jie sujungia eleganciją ir stilių su naujausiomis mados tendencijomis, kurios yra labai populiarūs šiandien. Manau, kad šios sofų dizaino yra universalus ir tinka įvairiems interjero stiliams, todėl tikrai svarstytume apie turėjimą tokios sofų nuotraukos savo namuose. Jos suteiktų mūsų interjerui prabangą ir šiuolaikiškumą, tuo pačiu metu išlaikant klasikinį šilumą.

      Atsakyti
  2. Kotryna Norkūnaitė

    Kokioje stiliaus srityje šios klasikinės sofų modernizacijos yra atliekamos?

    Atsakyti
Pridėti komentarus