...

20 dvigubų durų spintų

Nepaisant įmontuojamų spintų populiarumo, surenkamos spintos vis dar išlieka stiprios. Apžvelkite šiandien parduodamus modelius.

Šiuolaikinėje spintoje vis daugiau vietos užima įmontuojamos spintos – Jis užima mažiau vietos, o tai neabejotinas privalumas mažų butų savininkams. Tačiau gatavose spintose yra ypač senamadiški tam tikro žavesio, kurio trūksta net geriausioms įmontuotoms spintoms.

Tik laimingi erdvių butų savininkai galės sau leisti įsigyti geros kokybės dvivietę spintą mažame bute tokie baldai atrodytų pernelyg nepatogūs. Turėdami laisvų metrų, galite tapti ne tik patogios spintos, bet ir tikro meno kūrinio savininku! Šiuolaikinė dvivietė spinta gali būti dekoruota raižiniais, dažyta rankomis ir dirbtine patina. Visi šie meniniai triukai atrodo labai efektingai ir sukuria laikų, kai kiekvienas baldas buvo gaminamas rankomis ir su aistra, atmosferą.

Žinoma, ne visos šiandien siūlomos spintos yra klasikinės išvaizdos. Modernaus stiliaus dvivietė spinta su stumdomomis durimis ir blizgiais priedais atrodo labai šiuolaikiškai ir puikiai dera minimalistiniame interjere.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Arvydas

    Ar 20 dvigubų durų spintos gali būti tinkamos dideliam rūbinėliui arba kambaryje laikyti darbines priemones?

    Atsakyti
  2. Ieva Gediminaitė

    Kokio dydžio ir stiliaus yra 20 dvigubų durų spintos? Ar jos yra skirtos buitiniam ar komerciniam naudojimui? Kokia kaina už šias spintas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus