...

26 neutralios spalvos odinės sofos

Nerasite geresnės vietos atsipalaiduoti nei ant neutralių spalvų odinių sofų! Jo minkštas paviršius akimirksniu leis jums užsimiršti ir visiškai atsipalaiduoti.

Smėlio spalvos, kreminė, balta, pilka, ruda Interjere labai vertinamos natūralios odos neutralių atspalvių sofos. Jų raminančios spalvos suteikia papildomos erdvės poilsiui. Juk sofa yra sofa vieta, kur galima rasti prieglobstį ir atsipalaiduoti, nors ir trumpam, o kartais net valandai ar dviem snausti.

Odinėje sofoje svarbi kiekviena detalė – Nuo rėmo iki odos apdailos būdo, t.. visa tai galiausiai prisideda prie komforto. Taigi daugiausia dėmesio skiriama sofos formai, apmušalams ir, žinoma, patogumui. Neutralių atspalvių odinės sofos gali būti monolitinės arba modulinės. Antrasis variantas geriausiai tinka mažoms erdvėms, nes "Vitra Rayon" salono apmušalai pagaminti iš minkštos vilnos ir odos.. jis yra kompaktiškesnis ir mobilesnis. Sofos atlošo padėtis ( tame pačiame lygyje kaip ir porankiai, aukščiau ar žemiau jų ) kojų buvimas ar nebuvimas, dekoracijų kiekis ar minimalus jų kiekis Viskas priklauso nuo savininko pageidavimų. Svarbiausia, kad odinė sofa būtų patogi.

Kadangi odiniai apmušalai yra atsparesni drėgmei ir dulkėms nei tekstiliniai apmušalai, jų priežiūra reikalauja mažiau pastangų. O oda nesukelia alergijos. Sėdynės, atlošo ir porankio paminkštinimas taip pat paprastai yra hipoalerginis. Atsipalaiduokite patogiau!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Emilija Petrauskaitė

    Ką manote apie 26 neutralios spalvos odines sofas? Ar jos yra patogios ir kokybiškos? Kokios yra jų privalumai ir trūkumai? Ar jų išvaizda tinkama moderniam interjerui? Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę ir patarimus apie šias sofas. Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus