...

13 virtuvės sofų-lovų

Jei nusprendėte virtuvės kėdes pakeisti patogia sofa, apsvarstykite galimybę įsigyti sofą-lovą. Dėl to virtuvės valgomojo zona tampa funkcionalesnė.

Sofa virtuvėje vietoj tradicinių kėdžių nebėra naujas, bet vis dar populiarus dizaino sprendimas. Jei vietos nedaug, kodėl gi neįrengus virtuvės, kurioje būtų maksimaliai patogu? Sėdėti ant minkštos sofos daug maloniau ir patogiau nei ant bet kurios kėdės.

Tiesios sofos virtuvėje yra ne tik praktiškos, bet ir patrauklios dizaino požiūriu, todėl jas verta turėti virtuvėje ir valgomajame. Virtuvės sofos yra ergonomiškos ir paprastos. Jie ne tik pakeičia kelias kėdes, bet ir suteikia galimybę atsipalaiduoti dieną ar vakare.

Sofa lova virtuvės sofa- Jei kada nors pas jus apsilankys draugai, tai bus nuostabu, nes jį lengva paversti patogia lova. Virtuvės sofa su lova neturi būti nuolat naudojama kaip lova, galite įsigyti gražų modelį su patogia sėdyne ir sulankstymo mechanizmu, nepastebimai integruotu į kompaktišką dizainą.

Jei manote, kad virtuvėje esanti sofa-lova suteikia nemažai privalumų, tereikia pasirinkti modelį, kuris harmoningai derėtų su interjero stiliumi. Tai gali būti kaimiška sofa lova su natūralaus medžio rėmu. Arba visiškai moderni, patogi virtuvės sofa Tiesi sofa, panaši į sofą ar otomaną, su nuimamu arba skalbiamu užvalkalu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Artūras Petrauskas

    Ar galėtumėte parekomenduoti patogią bei funkcionalią sofą-lovą virtuvei? Galbūt patarimai dėl medžiagos, dydžio arba gamintojo? Manau, būtų naudinga gauti rekomendacijų ir patirties iš kitų žmonių, kurie jau įsigijo virtuvės sofą-lovą. Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus