...

15 įdomių drabužių spintų dizainų

Daugybė pasirinkimo galimybių: spintos sujungia daugybę dizaino ir interjero detalių su nuostabiomis paslėptų detalių galimybėmis.

Spintos modeliai yra be galo universalūs. Dauguma žmonių mano, kad drabužių dizainas yra pastarųjų kelių dešimtmečių išradimas. Tačiau baldų su stumdomais elementais būta jau Napoleono laikais. Dizaineriai atsigręžia į tuos senovės laikus, kaip medžiagą naudoja natūralų medį, o spintas puošia ornamentuotais raižiniais. Šiuolaikinio dizaino šalininkai renkasi fanerą ir stiklą. Įvairūs drabužių modeliai mūsų fotosesijoje. Tačiau stumdomų durų spintos nuotraukos neatspindi šių nuostabių galimybių Gamintojai į savo spintas prideda papildomų malonių "premijų": tam tikros medienos rūšys kvepia, kad spinta būtų apsaugota nuo kandžių, o atidarius duris viduje užsidega šviesa… Yra iš ko rinktis!


Taip pat skaitykite:

  • 11 spalvotų spintų
  • 13 prabangių spintų
  • 15 įmontuojamų spintų

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Viktorija Gedminaitė

    Kokios yra kelių spintų dizaino privalumai ir kuo šie 15 įdomių drabužių spintų dizainai išsiskiria nuo kitų dizaino variantų?

    Atsakyti
    1. Marius

      Kelių spintų dizaino privalumai yra funkcionalumas ir stilius. Šie 15 įdomių drabužių spintų dizainai išsiskiria tuo, kad jie yra unikalūs, modernūs ir praktiški. Jie gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, todėl papildo bet kurio namo ar biuro interjerą. Šie dizainai taip pat gali būti pritaikyti pagal individualius poreikius, turinčius daugybę lentynų, kabyklos ir skyrių drabužiams įdėti. Taip pat, šie dizainai dažnai turi išskirtinę detalių ar spalvų kombinaciją, dėl kurios jie išsiskiria iš kitų įprastų spintų.

      Atsakyti
Pridėti komentarus