...

15 lovų dviem vaikams

Kaip įrengti lovas dviem asmenims viename darželyje? Šiandien rinkoje yra daugybė įvairaus dydžio ir išplanavimo grindų variantų – nuo dviejų lygių įvairių konstrukcijų lovų iki transformatorinių lovų.

Dviejų vaikų lovos dabar turi ne tik pagrindinę paskirtį, bet ir papildomą funkciją – sukurti praktišką dvivietę lovą pasirūpinkite ergonomiška erdve.

Vaikų kambariai būna įvairių formų ir dydžių. Todėl klasikinio dizaino vaikiška dviaukštė lova gali tikti ne visuose kambariuose. Todėl šiandieniniame dviviečių lovų asortimente gausu ergonomiškų, dizaino požiūriu pažangių gaminių. Miegamosios vietos šiose vaikų lovose išdėstytos įvairiai ir ne visada tradiciškai. Jei vaikiška lovelė yra vientisa, jos "grindys gali būti ne tik lygiagrečios, bet ir statmenos viena kitai.

Vaikų dvivietės lovos yra transformuojamų lovų programos dalis, kurioje yra sistema, leidžianti sukurti poilsiui, mokymuisi ir žaidimams skirtą išdėstymą. Pavyzdžiui, viena iš lovų Įmontuotas ir sulankstomas, kai stalas pakeliamas. Vaiko miegamosios vietos dviaukštėje lovoje gali būti padalytos net į dvi: standartinę lovelę ir dvigubą palėpės lovą ant krano kojų kojos. Kompaktiškos vaikų baldų sistemos su ištraukiamomis lovomis.

Kuri kūdikio lova ( arba lovos ) tinka jūsų darželiui? Redakcinė nuotraukų galerija padės rasti tinkamą sprendimą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Austėja Kavaliauskaitė

    Ar 15 lovų pakanka, jei turi dviems vaikams?

    Atsakyti
Pridėti komentarus