...

14 baldakimo lovų vaikams

Graži keturvietė lova kūdikio ar paauglio kambaryje. Kokius modelius mums siūlo šiuolaikiniai vaikų baldų gamintojai?

Saldūs sapnai

Baldachinas – Sieninės lentynos nėra praeities reliktas; tai nesenstantis aksesuaras, galintis papildyti tiek šiuolaikines suaugusiųjų lovas, tiek kūdikių lovytes. Jums tereikia lengvos medžiagos užuolaidos, kad sukurtumėte ramią atmosferą, apsaugotumėte vaiką nuo skersvėjų ir per daug saulės.

Bet kuris vaikas džiaugsis lova su baldakimu, nes baldakimas paprastą lovą gali paversti karaliaus lova. Dėl baldakimo naujagimio berniuko lova taps jaukesnė, o kai jis paaugs, jį bus galima nuimti. Tačiau vargu ar mergaitė atsisakys šios žavios dekoracijos, o lovelės lenta jos kambaryje stovės daugelį metų. Pasislėpę už baldakimo galite žaisti lėlėmis arba kalbėtis telefonu su savo mergina!

Senaisiais laikais baldachinu puošdavo lovas. Tačiau šis klasikinis aksesuaras tebėra paklausus ir šiandien, jis netgi naudojamas itin moderniuose vaikiškų lovyčių dizainuose.

Nors keturvietė lova gali atrodyti šiek tiek archajiška, ji yra daugiau nei funkcionali. Gaminiai turi patogią ir modernią įrangą: stalčius, reguliuojamą aukštį ir nuimamus šoninius stalčius. Pagaminta tik iš natūralių, aukštos kokybės ir saugių medžiagų.

Ištirkite baldakimų lovytes mūsų fotošopuose – susipažinkite su šiuolaikine šio senovinio žmonijos išradimo interpretacija.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Arūnas

    Kokią medžiagą naudoja baldakimo lovų gamybai? Ar yra galimybė pasirinkti spalvą ar dizainą? Ar baldakimo lovų plotis ir ilgis yra reguliuojamas pagal poreikius?

    Atsakyti
  2. Austėja Baltrušaitytė

    Ar tarp šių baldukų lovų, kurios yra skirtos vaikams, yra ir tokių, kurie būtų tinkami berniukams? Norėčiau sužinoti, ar yra pasirinkimo ir galimybės rinktis baldakimo lovą, atitinkančią vaiko lytį ir interesus.

    Atsakyti
Pridėti komentarus