...

11 baltų kėdžių

Baltas fotelis interjere – stilingas ir šiuolaikiškas. Susipažinkite su modeliais, pristatytais šios žiemos baldų mugėse Paryžiuje ir Kelne.

Baltos spalvos magija

Namų foteliai, surinkti šioje redakcinėje skiltyje Tai naujausi modeliai, pristatyti per pastarąsias dvi baldų muges "Maison&Objet" Paryžiuje ir "imm Cologne. Modeliai būna įvairių formų, detalių ir dydžių. Tačiau yra vienas bendras bruožas visoms baro kėdėms – balti apmušalai.

Baltas fotelis interjere atrodo aristokratiškai ir gali būti derinamas prie bet kokio interjero.. balta spalva yra universali ir dera prie visų spalvų. Raskite savo mūsų kolekcijos foteliai: tiek tradiciniai namų foteliai, sukurti klasikiniu būdu iš gerai žinomų medžiagų, tiek naujoviški modernaus stiliaus modeliai.

Galite rinktis fotelį, kuris savo harmoninga išvaizda primena XVI a. prancūziškus baldus, įkvėpusius dizainerius sukurti "paslėptą" fotelį Ąžuolinis rėmas ir iškaltos kojelės yra iš riešutmedžio masyvo. Kažkam patiks etninio stiliaus kėdė, pagaminta iš penkerių metų senumo ąžuolo medienos ir turinti "pynimo" efektą Baltos spalvos pagalvėlės su aksominiais apvadais. Baltos namų kėdės su gilia sėdyne, aptrauktos audiniu arba oda, su porankiais arba be porankių, dekoruotos baldinėmis sagomis ir dygsniavimu, tiks griežtai moderniai svetainei.

Interjero akcentas galėtų būti balta kėdė ant plieninio rėmo su tarsi iš pagalvėlių išausta sėdyne, sukamas odinis fotelis arba plastikinė reljefinė kėdė, imituojanti kūno kontūrus.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Laurynas Kavaliauskas

    Kodėl minėtoje teksto vietoje yra 11 baltų kėdžių, ar tai yra specialus skaičius arba turi tam tikrą prasmę?

    Atsakyti
Pridėti komentarus