...

13 batų spintų modelių

Erdvi ir stilinga drabužinė prie durų, kad grįžus namo nereikėtų palikti batų ir avalynės ant slenksčio. Tai ne tik padės išvengti netvarkos prieškambaryje, bet ir papuoš interjerą.

Batams, bateliams ir avalynei

Didelės šeimos turi tiek batų porų, kad jų spintose užtektų visai komodai. Tačiau tik nedaugelis žmonių, grįžę namo, batus iš tikrųjų deda į prieškambario spintą. Paprastai batus nusiauname ant slenksčio ir paliekame juos ten. Ilgainiui po durimis susikaupia įspūdinga batų kolekcija, kuri trukdo jums praeiti koridoriumi ir sukuria netvarką.

Šią problemą padės išspręsti prieškambaryje esanti batų spintelė. Šios kompaktiškos ant grindų pastatomos spintelės puikiai tinka laikyti dabartinius batus, batelius ir avalynę, o viršutiniuose stalčiuose – batų priežiūros priemones.

Norėdami išsirinkti tinkamą prieškambariui, atsižvelkite į savo spintos dydį. Yra aukštų, erdvių prieškambario batų spintų su giliomis lentynomis, kurios tęsiasi per visą spintos aukštį. Galima laikyti iki dešimties ar penkiolikos porų batų. Kitos prieškambario batų dėžės yra kompaktiškos ir idealiai tinka ankštiems koridoriams, tačiau jose telpa tik pora batų ir kelios poros batų. Prieškambario spintelė su atlenkiamomis arba atlenkiamomis durelėmis ant kronšteinų, dažnai turi porą stalčių įvairiems batų priedams laikyti. Šiuolaikiniai biurų modeliai gaminami iš metalo, plastiko, MDF ir dekoruojami fanera, laku, veidrodžiais ar madingais raštais. Klasikinė batų spinta iš natūralios medienos yra padengta specialiomis dangomis, kurios neleidžia baldams išdžiūti ir deformuotis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Mantas Kavaliauskas

    Kokios yra šių 13 batų spintų modelių ypatybės ir kokie yra jų dizaino variantai?

    Atsakyti
Pridėti komentarus