...

15 modernaus stiliaus stiklinių lentynų

Stiklinės lentynos tinka ne tik vonios kambariuose! Dizaineriai lengvai išnaudoja medžiagos dekoratyvumą ir kuria kolekcijas svetainėms, miegamiesiems ir kitoms gyvenamosioms erdvėms.

Knygas ir sunkius daiktus laikykite medinėse lentynose. O stiklines lentynas savo interjere naudokite tik kaip dekoraciją! Neįprastos formos, veidrodiniai paviršiai ir dekoratyvinis apšvietimas – Taip atrodo šiuolaikinės stiklinės lentynos. Dizaineriai siūlo juos išdėstyti poromis, po tris, eilėmis arba "lizdais". Ir primygtinai reikalauja: tokios lentynos yra gražios pačios savaime Neperkrautas. Nors prireikus grūdintas stiklas gali atlaikyti bet kokį svorį. Dėl šiuolaikinių technologijų jų tiesiog neįmanoma sulaužyti.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 3
  1. Arūnas

    Kokios yra galimybės pritaikyti šias stiklinės lentynas interjere, ir ar jos tinka tiek klasikiniams, tiek moderniems interjerams?

    Atsakyti
  2. Linas

    Ar galite rekomenduoti patikimą ir kokybiškų 15 modernaus stiliaus stiklinių lentynų tiekėją? Norėčiau sužinoti, kur galima rasti aukštos kokybės lentynas šiuolaikiniam interjerui. Įdomu gauti jūsų patirtį ir rekomendacijas. Ačiū!

    Atsakyti
  3. Darius Kavaliauskas

    Kokie yra šių modernaus stiliaus stiklinių lentynų matmenys ir ar galima jas pritaikyti bet kuriam interjerui?

    Atsakyti
Pridėti komentarus