...

15 įmontuojamų spintų

Didžiausią dėmesį gamintojas skiria fasadui ir vidiniam užpildymui. Aukštos kokybės priekiai paverčia spintą akcentiniu baldu.

Įmontuojamos spintos užima visą sieną arba yra montuojamos nišoje, o fasadas dažnai yra vienintelė matoma spintos dalis ir įgauna ypatingą reikšmę. Gamintojai daug dėmesio skiria kokybei ir dizainui. Kartais stumdomos spintos sistemos papildomos varstomomis durimis, o jų dydis ir vidinis užpildas priklauso nuo kliento poreikių. Įmontuojamų spintų nuotraukoje matyti, kad naudojamos įvairios medžiagos ir apdaila. Galima rinktis medžio masyvo, faneruotos ir laminuotos medienos, spalvoto arba vitrininio stiklo. Kaip matote iš nuotraukų, įmontuojamų spintų dizainas yra labai universalus Spinta – ne nuobodus sienos tęsinys, o akcentuotas baldo elementas, kuris papildo bendrą stilių.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Justina Norkūnaitė

    Atrodo, kad jūs paminėjote sąvoką „15 įmontuojamų spintų”. Ką tiksliai norėtumėte sužinoti apie šias spintas? Ar turite klausimą apie jų paskirtį, dydį, įrengimą ar kokias kitas savybes? Būkite konkretūs ir su džiaugsmu padėsiu atsakyti į jūsų klausimą.

    Atsakyti
Pridėti komentarus