...

13 žalių knygų spintų

Gyva natūrali spalva suteikia erdvei energijos, tačiau neblaško dėmesio. Žalia spalva dera su beveik visomis spektro spalvomis ir yra įvairių įdomių spalvų.

Žalia spalva turi atkuriamąjį poveikį žmonėms. Tačiau jei dar nesate pasiruošę žalios spalvos interjerui, vis tiek galite pagalvoti bent jau apie šios spalvos interjero įrengimą savo namuose. Pavyzdžiui, galite nusipirkti žalią knygų spintą. Tai puiki akcentinė spalva, kuri nepažeidžia erdvės vizualinio vientisumo. Juk žalia spalva gali derėti beveik prie bet kokios spalvos, išskyrus violetinę. Jei jūsų spalvinė gama šaltesnė, rinkitės tamsiai mėlynos spalvos knygų spintą. Šiltos spalvos dera su salotomis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Tomas Valavičius

    Ar gali būti 13 žalių knygų spintų užtat, kad jos atrodytų šauniau, ar turi šis skaičius kokį ypatingą reikšmę?

    Atsakyti
Pridėti komentarus