...

19 sofų su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis

Ieškote originalios sofos su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis? Tuomet mūsų nuotraukų pasirinkimas jums tikrai patiks.

Nuo mėsmalės iki mėsmalės

Nusprendė pakeisti svetainės sofą? Ieškote modelio su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis? –Tuomet jūsų tikrai laukia malonumas.

Ar žinojote, kad "doo-doo" – tai terminas, vartojamas kalbant apie sofų ir fotelių dizainą?, kaip dažnai vadinamos sofos pagalvėlės, pirmiausia atsirado Rytų šalyse, kur žmonės šimtmečius valgė ir miegojo apsupti daugybės pagalvėlių migdolų dėžutė? Senovės graikai neatsiliko – kiekvienas pasiturintis miestietis turėjo vieną iš šių prabangos prekių. Dekoratyvinės pagalvėlės aktualios ir šiandien: kad būtų patogiau ir gražiau, jomis puošiamos visų spalvų modernios sofos ir foteliai.

Mūsų sofos su pagalvėlėmis yra nuo baroko iki šiuolaikinio stiliaus. Norite, kad naujoji sofa taptų jūsų kambario puošmena? Vidaus kambarys? – Pasirinkite originalų modelį su raižytu rėmeliu, padengtu aukso lakštais, arba su veidrodinio stiklo apdaila. Klasikinė pirmenybė? – Tuomet jums tikrai patiks "sijonais" pasipuošę puristiniai modeliai, Dekoruota kapitoninėmis siūlėmis. Modernaus stiliaus mėgėjus pradžiugins "klubo" sofos sofos su aukštais atlošais ir porankiais, rytietiškų interjerų puoselėtojai sofos, puoštos dekoratyviniais kutais ir kutais.. Vienu žodžiu – yra ką pamatyti.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Ugne Rimkutė

    Ar galiu rasti išsamią informaciją apie šiuos 19 sofos su dekoratyvinėmis pagalvėlėmis? Norėčiau sužinoti, kokios yra jų spalvos, dydžiai, medžiagos, galimybės pritaikyti prie interjero stiliaus ir kokia yra jų kaina. Taip pat norėčiau sužinoti, kur jas galima įsigyti ir ar yra galimybė išbandyti prieš pirkimą. Dėkoju iš anksto už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus